KONST / Litografier / Färglitografi 9366110
nr 936 6110
Färglitografi
Signerad, EA-upplaga (konstnärens exemplar), "Konstmarknad", motivet: 46x35
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 januari 2015
kl 19:38:45
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr